VIDEO | “Mami Viktoria duhet t’i ketë pëlqyer vizatimi”: Brooklyn Beckham tregoi tatuazhin me imazhin e gruas së tij

Foto: Printscreen - Instagram

Brooklyn Beckham, djali i madh i ish-futbollistit David Beckham dhe këngëtari Victoria Beckham, ka treguar tatuazhin nga gruaja e tij Nikolla Pelz në shfaqjen e Jennifer Hudson.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga @brooklynpeltzbeckham


Brooklyn bëri tatuazh një foto të gruas së tij Nicola në shpatullën e djathtë dhe e tregoi me krenari në mes të emisionit, duke hequr këmishën. Është vetëm një nga një varg tatuazhesh që ka Brooklyn, të cilat ai pretendon se janë midis 80 dhe 100. Por njerëzve nuk u pëlqeu tatuazhi i fytyrës së gruas së tij, për të cilin Brooklyn thotë se është i fundit në një varg tatuazhesh të bëra.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga @brooklynpeltzbeckham

"Ai ka miliona në llogarinë e tij bankare dhe tatuazhi i tij duket sikur dikush e ka bërë atë në një kabinë", "Mama Viktoria duhet t'i ketë pëlqyer vizatimi", "Është pak e çrregullt", "Artisti i tatuazheve që e bëri atë duhet të mbyllet në këtë “Djali ka rreth 70 tatuazhe kushtuar asaj gruaje”, lexojnë disa nga komentet në Twitter.

Disa madje vunë re një tatuazh interesant nën atë të Nikollës.

“Lëre tatuazhin nga Nikolla, shiko poshtë”. Ai ka një spirancë të bërë tatuazh që thotë 'Babi', sikur David Beckham të ishte anëtar i Marinës", tha me shaka një përdorues i Twitter.

"Dasma e parë ishte një makth": Nicola Peltz dëshiron të ketë një martesë të re me Brooklyn Beckham

VIDEO | Shpik ujë të nxehtë: Njerëzit tallen me Brooklyn Beckham për 'recetën' e tij për xhin dhe tonik

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës