VIDEO | 'Bota ime': Rasta mori një mesazh zanor emocionues nga vajza e tij Tara

Foto: Instagram

Reperi serb Stefan Gjuriq – Rasta (34) ka një vajzë gjashtë vjeçare enë, të cilën e ka marrë gjatë martesës me këngëtarin Ana Nikoliç (45). Ky çift ishte i martuar për dy vjet - nga 2016 deri në 2018.

Edhe pse lidhja e tyre ishte mjaft e turbullt, ata janë prindër të përkushtuar ndaj vajzës së tyre.

Foto: Instagram

Rasta tani ka postuar një video të lezetshme në profilin e tij në Tiktok, në të cilën dëgjohet një nga mesazhet e shumta zanore që shkëmben me vajzën e tij.

“Ajo është e gjithë jeta ime”, thotë muzikanti në fillim të videos, përpara se të luajë mesazhin zanor emocional.

“Babi, të dua. Shumë”, thotë vogëlushja në mesazhin për të atin.

“Shumë e lezetshme”, “Tara është një zemër e vërtetë”, “Më bëre të ndihem shumë mirë”, janë disa nga komentet në video.

@.stefanrasta #fyp #stefanrasta #për faqen tuaj ♬ Moj CEO Svet – 🎅🏻-ꪜꪖꪀꫀsꪖ-🎅🏻

Sinqerisht me Rastën: Në qelinë e ftohtë të burgut kuptova që kisha humbur jetën dhe gjëja më e vështirë për mua ishte të përqafoja vajzën time

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës