VIDEO | Matthew McConaughey zë Elvis Presley në komedinë e re të animuar të Netflix

Foto: Printscreen Instagram - YouTube

Filmi i animuar i quajtur "Agjenti Elvis", në të cilin personazhi kryesor është Elvis Presley, vjen në Netflix në mars të këtij viti. Aktori i njohur Matthew McConaughey ia jep zërin e tij mbretit të rock and roll-it.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Netflix US (@netflix)

"Elvis Presley e ndërron kostumin e tij me një jetpack kur ai rekrutohet në një program sekret të spiunazhit të qeverisë për të luftuar forcat e errëta që kërcënojnë vendin që ai e do - të gjitha ndërsa punonte punën e tij të përditshme si Mbreti i Rock 'n' Roll-it", thuhet në serial. log, sipas "Varietet".

Filmi i animuar "Agjenti Elvis" është bashkë-krijuar nga Priscilla Presley и Xhon Edi.

"Që nga koha kur Elvis ishte djalë, ai gjithmonë ëndërronte të ishte një superhero që lufton krimin dhe shpëton botën!" Agjenti King e lejon atë të bëjë pikërisht këtë, "tha Priscilla Presley, raporton NME.

Shikoni trailerin më poshtë:

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës