VIDEO | Një basketbollist i Besiktasit ka realizuar një nga gjuajtjet e lira më të këqija në histori

Foto: Pamja e ekranit

Basketbollistet e Besiktashit u mposhtën në Eurokupë dhe në këtë ndeshje pamë një situatë të jashtëzakonshme.

Basketbollisti i ekipit turk, Angel Delgado kishte ndoshta dy gjuajtjet e lira më të këqija që janë parë ndonjëherë në basketbollin profesionist në këtë nivel.

Në të dyja tentativat, gjuajtja e tij nuk arriti te koshi dhe përfundoi tepër i shkurtër në “pus”. Është vërtet e vështirë të shpjegosh se si një basketbollist që luan në atë nivel mund të përballojë dy gjuajtje të lira si kjo radhazi.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË