VIDEO | Do t'ju shkrijë zemrën: Një miqësi e pazakontë mes një qenush dhe një grupi rosash

Foto: Screenshot, Twitter

Është gjithmonë interesante të shohësh një miqësi të pazakontë në botën e kafshëve. Një nga përdoruesit e rrjetit social Twitter ka publikuar një video të adhurueshme në të cilën një qenush pa problem bashkohet me një grup rosash.

Në videon e cila ka dhjetë milionë shikime, këlyshi u afrohet rosave dhe përshtatet lehtësisht me shoqërinë e tyre. Pas pak këlyshi dhe rosat i zë gjumi bashkë.

“Kelyshi mendon se është njëri prej tyre (rosat)”, thuhet në përshkrimin e videos.

Video e ditës