VIDEO | Kendall Jenner i “vodhi” fustanin në dasmën e motrës: Mezi ecën

Kendall Kardashian
Kendall Kardashian / Foto: Printscreen / Twitter

Kendall Jenner mori pjesë në dasmën e motrës së saj më të madhe Courtney Kardashian и Travis Barker në Itali, dhe për shkak se eventi dominohej nga edicionet ekstravagante të modës së të ftuarve, modelja mezi i përshtatej për shkak të veshjes.

Motra e Jenner-it, Kylie, ka shpërndarë një video në llogarinë e saj në Instagram ku shihet Kendall duke u përpjekur të ngjisë shkallët e pjerrëta me një fustan mjaft të ngushtë.

Kendall për këtë rast zgjodhi një fustan të gjatë me lule me të pasme të hapur, por vëmendjen e rrëmbeu prerja. Në video shihet modelja që mezi ecën ndërsa këmbët e saj janë në një pozicion mjaft të çuditshëm. Në video shihet edhe Kylie duke qeshur dhe duke thënë se gota është “çmendur”.

Kylie gjithashtu ndau një video të kërcimit me Kendall në llogarinë e saj në TickTock. Shihet se influencuesja dhe motra e saj po shijojnë dasmën e gjysmëmotrës së tyre më të madhe Courtney.

Ajo shkroi gjithashtu një mesazh të shkurtër në përshkrimin e postimit të saj, në të cilin ajo e përshkroi Kendall si një "vajzë me tranguj", duke aluduar në një video të një modeleje që po bëhej virale, në të cilën ajo tentonte në mënyrë të ngathët të presë një kastravec.

VIDEO | Kendall Jenner i “vodhi” fustanin në dasmën e motrës: Mezi ecën

Video e ditës