VIDEO | Jelena Rozga foli për dashurinë: Tani jam në fazën më të bukur dhe më të lumtur të jetës sime

Foto: Instagram / rozgajelenaofficial

Jelena Rozga pas spektakolares koncert në Shkup, së fundmi ka performuar në Jahorinë, ndërsa pas koncertit ka dhënë një deklaratë për mediat boshnjake. Ajo ka treguar se mezi pret koncertin në Sarajevë më 2 nëntor, i cili do të jetë koncerti i saj i parë në atë qytet pas 12 vitesh.

“Nuk kam qenë në Sarajevë për një kohë vërtet të gjatë, që nga viti 2012 dhe mezi pres që të vijë 2 nëntori. Po bëjmë një shfaqje vërtet të mrekullueshme, më pëlqen shumë të vij në Sarajevë. Unë vij në Festivalin e Filmit të Sarajevës sa herë që mundem dhe kam gjithmonë disa ditë për Sarajevën.Ka kaq shumë njerëz të mrekullueshëm këtu, të gjithë janë të ngrohtë dhe të hapur, shumë të ngjashëm me ne nga Spliti. Jemi të qetë, gjithçka është disi e lehtë. Unë jam një grua tipike nga Spliti, e dua punën time, por më pëlqen edhe të ulem në breg, nuk kam pse të flas, nuk kam nevojë të bëj asgjë, vetëm të pi një kafe para meje dhe të shikoj në det. Mund ta bëj për orë të tëra”, tha këngëtarja për Hyatt.

Ajo ka trajtuar gjendjen e saj shëndetësore, por edhe jetën e saj të dashurisë.

“Kur hyra në këtë projekt dhe kur më thanë se janë 15 koreografi, thashë që nuk mund ta bëja sepse jam para së gjithash këngëtare. Dikur kam qenë balerinë, por tani këndoj dhe më e rëndësishmja për mua është që çdo notë të jetë perfekte, ndaj edhe koreografinë e kanë përshtatur me këngët e mia. Ushtron vazhdimisht dhe të futet në gjak, ato hapa shkojnë lehtë, kështu që çdo koncert është më i lehtë për mua dhe nuk më shqetëson. shëndetin. Faleminderit Zotit tiroidja ime është e mirë, gjetjet e mia janë të mira. Më duhet të nxjerr gjak çdo muaj dhe gjithçka është shumë mirë”, thotë Jelena.

“Dashuria është gjithçka për mua, nuk funksionoj pa dashuri. Ju mund të shihni tek unë kur jam i trishtuar dhe kur diçka nuk funksionon, kjo shfaqet në sytë e mi. Sado që njeriu mundohet ta fshehë, me një buzëqeshje në fytyrë nuk ikën, sytë thonë gjithçka. “Tani jam në fazën më të bukur dhe më të lumtur të jetës sime”, përfundoi ajo.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës