VIDEO | Ka dalë traileri i "GTA 6" të ri

GTA 6 / Ekrani i printimit të fotografive Rockstar

Pas një kohe të gjatë, kompania e videolojërave Rockstar më në fund ka publikuar trailerin e një prej video lojërave më të famshme në histori, Grand Theft Auto (GTA).

Rockstar njoftoi se "GTA 6" do të luhet vetëm në vitin 2025.

Fansat që u rritën me versionet e mëparshme të "GTA" si "GTA San Andreas" dhe "GTA Vice City" kanë pritur për një lojë të re që nga viti 2013, pasi Rockstar lançoi "GTA 5" në shtator të atij viti, e cila deri më sot. është një nga videolojërat më të luajtura në botë.

Rrjetet sociale u vërshuan mbrëmë nga fansat e emocionuar që prisnin me padurim trailerin.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës