VIDEO | “Duke mahnitëse në moshën 54-vjeçare”: Jennifer Aniston ka treguar se është ende në formë të shkëlqyer

Foto: Screenshot/Instagram

Aktorja Amerikane Jennifer Aniston postoi një video të rutinës së saj të stërvitjes dhe mahniti edhe një herë ndjekësit në Instagram me pamjen e saj të përsosur.

Në mbishkrimin e videos, ajo mburrej se është pjesë e një ekipi stërvitor dhe se është krenare që mbështet trajnerë të tillë të talentuar në rrjetet e saj sociale.

“Këto janë disa nga ushtrimet e mia të preferuara. I jam mirënjohëse skuadrës dhe e emocionuar për gjithçka që do të vijë”, ka shkruar ajo.

Foto: Instagram/Pvolve

Ylli i serialit “Friends” është 54 vjeç dhe fansat i kanë bërë komplimente të shumta për pamjen e saj rinore dhe format e shkëlqyera fizike.

"Zot!" Jennifer, si mund të vazhdosh të dukesh gjithnjë e më mirë?", "Po tallesh me mua? Nuk mund ta besoj që je 54 vjeç", "Ke llojin e trupit që do të dëshironte kushdo. Unë jam në të njëzetat e mia dhe nuk kam parë kurrë ndonjë muskul në barkun tim. Faleminderit që u tregoni grave, të çdo moshe, se është mirë të punoni me veten tuaj”, lexojnë disa nga komentet në postimin në Instagram.

Pamja perfekte e Aniston frymëzoi fansat të shkruanin komente shaka në postimin e saj.

“Koha ecën përpara dhe për të ecën prapa”, “Zoti është grua dhe quhet Jennifer Aniston”, shkruajnë ata.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës