VIDEO | Hugh Grant: Jo më të dehesh dhe të biesh në dashuri në set për shkak të celularëve

Anna Elizabeth Eberstein dhe Hugh Grant / 12 mars 2023 / Foto: EPA-EFE/CAROLINE BREHMAN

Aktori Hugh Grant mendon se telefonat celularë i kanë bërë filmat "shumë të çuditshëm" sepse aktorët "nuk dehen dhe nuk dashurohen më me njëri-tjetrin".

Grant e bëri komentin gjatë një paraqitjeje në "The Late Show With Stephen Colbert", ku promovoi filmin e tij të ri "Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves", bazuar në lojën e famshme të tavolinës "Dungeons & Dragons".

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Hugh Grant (@hughgrantphotos)

Prezantuesi Stephen Colbert e pyeti aktorin nëse ndonjë nga kolegët e tij u përpoq ta detyronte të luante lojën ku bazohet filmi, pas së cilës ai pranoi se nuk e kuptonte atë.

“Unë mendoj se Chris Pine u përpoq ndonjëherë. Është folur për këtë, por… nuk e di. Filmat janë shumë të çuditshëm tani. Ata janë të çuditshëm sepse në të kaluarën, në fund të javës së dytë, ne të gjithë do të pinim dhe darkonim gjatë natës dhe do të dashuroheshim me njëri-tjetrin dhe gjithçka. E gjithë kjo u ndal për shkak të telefonave. Të gjithë shkojnë në shtëpi dhe shikojnë Twitter. Është shumë e trishtueshme”, tha Hugh.

VIDEO | Shikuesit u tronditën nga qëndrimi i Hugh Grant ndaj Ashley Graham në tapetin e Oscars

"A do të thotë kjo që nëse nuk ka telefona në set, do të ketë më shumë afera?" pyeti prezantuesi.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Hugh Grant (@hughgrantphotos)

"Po, unë mendoj kështu." E dini, Tarantino i ndaloi telefonat në setet e tij dhe kjo është krejtësisht në rregull. Dhe njerëzit atje, kanë marrëdhënie seksuale me njëri-tjetrin, kështu më thanë mua”, tha Grant.

VIDEO | Ashley Graham ka folur për 'intervistën më të keqe' me arrogantin Hugh Grant në Oscar.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës