VIDEO | Kaos në Greqi: Një tifoz hodhi gaz lotsjellës në fushë

Foto: Pamja e ekranit

Kaos i vërtetë po ndodhte në ndeshjen mes Volos dhe Olympiakos në minutën e pestë të shtesës pasi njëri prej tifozëve hodhi gaz lotsjellës në fushë.

Pasi tifozi hodhi gaz lotsjellës në minutën e pestë të shtesës, tifozët e Olimpiakos nisën të hidhnin objekte të ndryshme në fushë dhe u përleshën me policinë.

Lojtarët dhe stafi stërvitor u larguan nga fusha, ndaj arbitrit nuk i mbeti gjë tjetër veçse të ndalonte ndeshjen.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës