VIDEO | Dado e kujdesshme: Labrador qetëson fëmijën e mërzitur me gjest të ëmbël

Foto: Screenshot, Tick-tock

Qentë janë kafshë shtëpiake që kanë një rol mbrojtës në shtëpi dhe kjo është veçanërisht e theksuar kur pronarët e tyre kanë fëmijë të vegjël.

Shembulli më i mirë për këtë është ky labrador me lesh kafe. Sapo pronari i saj Erin Domin lindi, qeni i adhurueshëm mori menjëherë rolin e dados së kujdesshme. Sa herë që foshnja është e mërzitur, labradorja e merr punën në “putrat” e saj dhe e qetëson atë.

Domin postoi një video të foshnjës së saj të shtrirë në dysheme dhe në një moment duke u shqetësuar. Labradori e vëzhgon situatën me kujdes, pastaj e puth butësisht për ta qetësuar.

@erindomin Është puthja e butë në fund për mua 🥹 #fyp #për faqen tuaj #dogsoftiktok #foshnjadheqen #Vajze e vogel #doreza e qenit ♬ A mund të puthim përgjithmonë? - Kinë

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës