VIDEO: Gareth Bale parashikoi finalen e Champions League

foto: EPA-EFE/Peter Dejong

Sot do të zbulojmë fituesin Ligën e Kampionëve për sezonin garues 2022/2023, ndërsa për titullin do të luftojnë nga ora 21.00:XNUMX në stadiumin “Ataturk” të Stambollit. Inter и Manchester City.

Sipas shumëkujt, rolin e preferuar e luan Manchester City dhe kështu mendon edhe ish-lojtari i Southampton, Tottenham, Real Madrid dhe Los Angeles. Gareth Bale.

Uellsiani, i cili këtë vit shpalli fundin e karrierës së tij, parashikoi finalen e Champions League me rezultatin e duhur.

Ai ka shkruar në një tavolinë se Manchester City do të fitojë dhe atë mjaft bindshëm me 5:0 ndaj Interit.

“Qytetarët” janë në kërkim të titullit të parë në Ligë, ndërsa milanezët “Nerrazru” sulmojnë për të katërtin në kompeticionin elitar të klubeve.

Më shumë motivim për lojtarët e Cityt, mysafir special në Stamboll pas 13 vitesh

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës