VIDEO | “Kam marrë vesh çfarë ka ndodhur...”: Neymar e tradhtoi sërish të dashurën shtatzënë

Foto: Instagram/Neymar/Bruno Biancardi

Modeli Bruna Biancardi foli pasi u publikua një video ku shfaqej i fejuari i saj, futbollisti i njohur Neymar, e tradhton me dy të dashurat ndërsa ajo mban fëmijën e tyre të parë.

Portali LeoDias ka shpërndarë një video ku shihet Neymar teksa shoqërohet me vajza në një klub nate. Videoja ngjalli një ortek komentesh në rrjetet sociale, ku shumë prej tyre dërguan mesazhe mbështetjeje për Biancardi-n shtatzënë.

Ajo hyri në Instagram pas lajmit se ishte tradhtuar sërish.

“Mësova se çfarë ndodhi dhe jam i zhgënjyer sërish. Në fazën e fundit të shtatzënisë jam e fokusuar tek vajza ime dhe mendoj vetëm për të në këtë moment. Ju jam mirënjohëse për mesazhet tuaja të mbështetjes”, ka shkruar ajo.

Foto: Instagram/Bruna Biancardi

Tre muaj më parë, Neymar pranoi se kishte tradhtuar të dashurën e tij shtatzënë, duke i kërkuar falje publike asaj.

Pastaj influencuesi Fernanda Campos zbuloi se ajo kishte një lidhje me futbollistin dhe se ata ishin intime në ditën e Shën Valentinit brazilian - 12 qershor.

Kërkimi publik i Neymar-it ishte:

Bru, po e bëj këtë për ty dhe familjen tënde.

Përpjekja për të justifikuar atë që nuk mund të justifikohet. Nuk ka nevojë. Por unë kam nevojë për ty në jetën time.

E pashë sa shumë të ekspozova para publikut, sa vuajte nga e gjithë kjo dhe sa doje të ishe pranë meje. Dhe unë jam me ju.

Isha gabim.

Të bëra gabim.

Guxoj të them se bëj gabime çdo ditë, brenda dhe jashtë fushës. Por gabimet në jetën time personale i zgjidh në shtëpi, privatisht me familjen dhe miqtë e mi…

E gjithë kjo preku një nga njerëzit më të veçantë në jetën time. Gruaja që ëndërroja të ishte pranë meje, nëna e fëmijës tim. Ka ndikuar në familjen tuaj, që është familja ime sot. Ajo ndikoi në intimitetin tuaj në një moment kaq të veçantë siç është amësia.

Vëlla, tashmë të kam kërkuar të më falësh për gabimet e mia, për ekspozimin e panevojshëm, por ndihem i detyruar ta bëj publikisht. Nëse një problem privat bëhet publik, falja duhet të jetë publike.

Nuk mund ta imagjinoj pa ty.

Nuk e di nëse do të mund të qëndrojmë bashkë, por sot e di që dua të provoj.

Qëllimi ynë do të mbizotërojë, dashuria jonë për diçka bebi do të fitojë, dashuria jonë për njëri-tjetrin do të na bëjë më të fortë.

Ne, përgjithmonë

Unë të dua.

Foto: Instagram/Neymar

Atëherë disa media të huaja raportoi se çifti kishte një marrëdhënie të hapur dhe se Biancardi e lejoi Neymar të "flirtonte dhe të bënte seks me vajza të tjera", por i dha atij një listë me disa kushte - të ishte i matur në lidhje me punët e tij, të mos flinte me prostitutat dhe të mos i puthte ato. në gojë.

FOTO | Neymar dhe e dashura e tij Bruna Biancardi kanë bërë të ditur se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës