VIDEO| Poshtë flamujt para kamerave, Grubi bërtiste teksa në tubim valëviteshin flamuj të huaj

Mitingu i BDI-së Foto: Sloboden Pechat/ Slobodan Djuric

TV 21 ka shpërndarë një video në të cilën Artan Grubi u thërret pjesëmarrësve të tubimit të sonte në Shkup: “Poshtë flamujt para kamerave, asnjë flamur para kamerave”.

Mirëpo, fotografët dhe kamerat kanë regjistruar se në tubimin e sonte të BDI-së ka pasur flamuj nga Shqipëria, Turqia, BE-ja, por jo nga Maqedonia. Kjo tashmë po shkakton reagime të shumta në internet.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës