VIDEO | Mjeku dhe infermierja kapen në aksion “të nxehtë”: Pacientët e ambulancës filmuan gjithçka

Foto: Ekrani i printimeve / YouTube

Në rrjetet sociale po përhapet me shpejtësinë e dritës një video, e cila dyshohet se tregon se si mjeku dhe infermierja kanë marrëdhëniet intime në spital në Peruja.

Mediat lokale raportojnë se skena eksplicite është filmuar në kujdesi mjekësor emergjent në spitalin e qytetit Piyur në veriperëndim të vendit.

“Një mjek është kapur në marrëdhënie intime me një infermiere para pacientëve që presin ndihmë”, shprehet autori i videos.

Komentet nuk ndalen. Shumica e dënojnë sjelljen e mjekut dhe infermierit.

“Lërini të shkojnë në hotel”, thotë një përdorues.

“Ata shkuan shumë larg”, shtoi një përdorues tjetër.

Spitali nuk e komentoi skenën eksplicite në mes të orarit të punës.

Për momentin nuk dihet saktësisht se kur është realizuar fotografia.

Nga video duket se në fakt është regjistruar nga pacientët nga dhoma përballë urgjencës dhe ndërkohë ka arritur edhe në televizione të caktuara.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës