VIDEO | Një fëmijë nga Serbia me një mesazh Brazilit: Do të fitojmë 3:0, Neymar do të qajë si foshnjë

Foto: Pamja e ekranit

Gazetarja e brazilianit “ESPN” ishte duke bërë një intervistë në qendër të Beogradit para ndeshjes ndërmjet Serbisë dhe Brazilit në Kupën e Botës dhe në atë situatë një tifoz i ri i Serbisë mblodhi simpati.

Serbia dhe Brazili do të luajnë sonte nga ora 20:00 dhe gazetari u interesua se çfarë mendojnë njerëzit në Serbi para kësaj ndeshje.

“Mendoj se Serbia do të fitojë 3-0, Mitrovic do të shënojë dy gola në pjesën e parë dhe pastaj Vlahovic në të dytën. "Neymar do të bjerë dhe do të qajë si një foshnjë," u përgjigj fëmija.

Përgjigja e tij ka bërë të qeshin gazetaren dhe prezantuesit në studio, të cilët kanë përfunduar me të qeshur – çfarë provokimi!

Video e ditës