VIDEO | David Beckham ka një hobi të ri: Tregoi me kë e kalon kohën e lirë

David Beckham / Foto: Printscreen / Instagram

David Beckham ka treguar për ndjekësit e tij në rrjetet sociale se si e shijon hobi të ri. Ish-futbollisti është bërë fermer dhe ndër të tjera kujdeset për disa pula.

Gjegjësisht, ai ka shpërndarë një video në rrjetet sociale ku shfaqen pulat në kopshtin e tij. Video bëri të qeshin shumë fansa teksa ish-futbollisti ecte nëpër oborr me këmishë të bardhë, pula dhe një gjel e ndiqnin vazhdimisht.

“Edhe pulat e tua duken mirë”; “Sa të bukura janë”; “Më pëlqen se si e ndjekin liderin e tyre”, ishin disa nga komentet.

Dihet se Beckham dhe familja e tij filluan të kultivonin ushqime organike gjatë pandemisë së koronavirusit. Më pas ai tregoi se ata prodhojnë mjaltë, kanë dele dhe një hambar të madh.

FOTO | Victoria Beckham bëri një festë legjendare për ditëlindje: David e nxori nga klubi me shpinë, Tom Cruise ndihmoi një fotografi që u rrëzua

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës