VIDEO | Katër gola nga Lautaro për fitoren bindëse të Interit ndaj Salernitana

Foto: EPA-EFE/MASSIMO PICA

Skuadra e Interit ka arritur një fitore bindëse ndaj Salernitanës me rezultat 4:0 dhe ka shënuar të katër golat në ndeshje. Lautaro Martinez.

Në pjesën e parë nuk pamë asnjë gol, më pas golashënuesi argjentinas hyri në lojë dhe filloi të tundte rrjetën. Martinez hyri në minutën e 54-të dhe hapi rezultatin tashmë tetë minuta më vonë.

Në fund të ndeshjes ai shënoi edhe tre herë të tjera për 4:0 finale. Me këtë triumf Interi barazohet në vendin e parë me rivalin e qytetit Milan.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës