VIDEO | Vëllai i Janis humbi durimin dhe goditi Griffinin me kokë

Foto: Screenshot_

Skuadra më e mirë në Lindje, Milwaukee Bucks ka pësuar një disfatë bindëse ndaj Boston Celtics mbrëmë me 99:140. Një rezultat i tillë solli një nervozizëm të madh te basketbollistet e liderit të tabelës dhe rezultoi me një lëvizje josportive.

Thanasis Antetokounmpo, vëllai i Janis hynë në konflikt me Blake Griffin i cili më parë nuk është sjellë në mënyrë sportive dhe ka kryer kundërvajtje ndaj tij. Thanasis e shprehu zemërimin duke goditur me kokë rivalin e tij, ndaj u përjashtua me të merituar.

Ngjarja ka ndodhur kur ndeshja ishte vendosur më pak se dy minuta para përfundimit.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës