VIDEO | Bëja e çuditshme e Jared Leto: Ai u ngjit në një mur hoteli me pantofla

Foto: Ekrani i printimeve / YouTube

Jared Leto rrezikoi lëndim të rëndë të martën ndërsa u përpoq të ngjitej në një mur jashtë hotelit të tij në Berlin pa asnjë mbrojtje dhe të veshur me pantofla.

Për arsye të njohura vetëm për fituesin e Oskarit dhe muzikantin, ai ka tentuar të ngjitet në murin e hotelit Romë me pantofla blu, të cilat janë mjaft të rrëshqitshme dhe të pasigurta për ngjitje në mur, shkruan. "Daily Mail" (Dailymail).

Rrezik rënie në trotuarin e betonit, 51-vjeçari Leto arriti të ngjitej mbi dritaren e katit të parë të një hoteli të shekullit të 19-të me këpucë mjaft jokonvencionale përpara se të zbrisnin në Bebelplatz të Berlinit.

Frontmeni i çuditshëm i 30 Seconds to Mars bëri një arritje të ngjashme jashtë të njëjtit hotel në qershor, kur tërhoqi një turmë teksa hipi.

Disa ditë më vonë, Leto përsëriti ngjitjen e rrezikshme gjatë një udhëtimi në Paris, ku u pa duke u ngjitur në murin prej betoni të një ndërtese në kryeqytetin francez.
Leto tërhoqi një audiencë pak më të madhe për arritjen e tij të fundit, por motivimi i tij mbetet i paqartë. Besohet se marifetet janë pjesë e përgatitjeve të tij për një rol të ri filmi apo videoklip.

Leto është i njohur për dashurinë e tij për ngjitjen në shkëmb dhe një herë zbuloi se ai pothuajse u rrëzua nga gati 200 metra ndërsa ngjitej në Red Rock në Nevada kur litari i tij i sigurisë filloi të këputej.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës