VIDEO | Ai ishte në prag të vdekjes, dhe më pas e takoi: Macaulay Culkin falënderoi publikisht partnerin e tij

Foto: Matt Baron/BEI / Editorial Shutterstock / Profimedia

Në një ceremoni më 1 dhjetor 2023, McCauley Culkin mori yllin e tij në Hollywood Walk of Fame. Ai gjithashtu u shfaq në çmim Catherine O'Hara i cili luante nënën e Kevinit të famshëm nga komedia "Vetëm në shtëpi".

Aktori mbajti një fjalim emocionues gjatë të cilit shprehu mirënjohje të veçantë për partneren e tij. Ai prezantoi të fejuarën e tij Brenda Song, me të cilën ka rreth 5 vite lidhje dhe djalin e tyre Dakota, i cili është vetëm dy vjeç dhe tashmë i ngjan jashtëzakonisht babait të tij.

Në audiencë ishte edhe djali i tyre i dytë, Carson, lindja e të cilit u njoftua në mars të këtij viti.

Ai nderoi të fejuarën Brenda Song gjatë ceremonisë në Walk of Fame duke thënë:

“Ti nuk je vetëm gruaja më e mirë që kam takuar, je njeriu më i mirë që kam takuar ndonjëherë. Më dhatë një qëllim, më dhatë një familje dhe me dy djemtë tanë, u bëtë tre njerëzit e mi të preferuar. Edhe unë të dua, të dua shumë”.

Meqë ra fjala, ekskluziviteti Home Alone ishte dhe është ende një ndjesi e dashur globale dhe familjet në mbarë botën duan ta shikojnë atë, veçanërisht këtë periudhë të vitit.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës