VIDEO: Biden u rrëzua në skenë në ceremoninë e diplomimit, këtë herë dukej serioz

Foto: Twitter / printscreen

Presidenti Amerikan Joe Biden sot ai u shkatërrua dhe ra në skenë para qindra njerëzve dhe kamerave që rrotulloheshin pasi dha diplomën e tij përfundimtare në një ceremoni në Akademinë e Forcave Ajrore të SHBA.

Me ndihmën e tre personave, presidenti XNUMX-vjeçar arriti të ngrihej me shpejtësi në njërin gju, pas së cilës u kthye në vend pa ndihmë.

Foto: Twitter / printscreen

Ndërsa kadetët dhe oficerët e ndihmuan Bidenin të ngrihej në këmbë, ai u kthye dhe dukej se tregonte se çfarë kishte goditur.

Drejtori i Komunikimit në Shtëpinë e Bardhë Ben LaBolt postoi në Twitter se presidenti nuk u lëndua në rënie, e cila dukej të ishte më e rënda që atëherë të paktët i ngjashëm incidente në të cilat Biden humbi ekuilibrin dhe ra në publik.

VIDEO | Drama në shkallët e “Air Force One”: Biden u rrëzua, tre herë

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës