VIDEO | Atovska nga Kievi: Ka viktima civile në sulmin e ri me raketa në Kiev

Ekipet e shpëtimit po punojnë për të pastruar rrënojat pas sulmeve të sotme në Kiev nga ushtria ruse. Bombarduesit "Tupolev" fluturuan nga Astrakhani dhe raketat u lëshuan nga mbi Detin Kaspik, raporton Raportuesja Speciale e Shtypit të Lirë dhe Konferenca e mëngjesit nga Kievi, Kristina Atovska.

Ndiqeni raportin e plotë në video

 

Video e ditës