Shakaja e ditës: Receta

Shaka e ditës
Shaka e ditës / Foto: Arkivi i Shtypit të Lirë

Cvetko hyn në farmaci dhe pyet:
– Keni krem ​​me çokollatë?
- Jo
– Po mortadella?
- Jo
- Me siguri nuk keni sardele të konservuara?!
- Jo! Kjo është një farmaci dhe ne nuk shesim gjëra të tilla.
– Ketu po tregtoni keq.
- Pse nuk qëndroni në vendin tim dhe tregtoni më mirë?!
Ata ndryshuan vendet.
– Keni krem ​​me çokollatë?
- Ka!
– Po havjar i zi?!
- Ka!
- Mirë, më jep njëqind gramë nga të dyja!
- Keni ndonjë recetë?

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 100 DENARË

Video e ditës