Shaka e ditës: Paralajmërime

Shaka e ditës
Shaka e ditës / Foto: Arkivi i Shtypit të Lirë

Një djalë pi një cigare në ballkon. E dashura e tij është irrituar nga tymi dhe i thotë:
- A nuk i lexoni paralajmërimet e shkruara në kutinë e cigareve? "Pirja e duhanit është e dëmshme për shëndetin tuaj!"
Ai i thotë asaj:
- I dashur, unë jam një programues. Ne nuk na interesojnë paralajmërimet, na interesojnë vetëm gabimet.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës