Shakaja e ditës: Pacienti me taksi

Shaka e ditës
Shaka e ditës / Foto: Arkivi i Shtypit të Lirë

Dy psikiatër janë duke biseduar. Njëri i thotë tjetrit:
– Koleg, kam një pacient interesant. Çdo ditë në orën 15.00:XNUMX. me vjen ne pune dhe me thote qe eshte taksi.
– Vërtet interesante. Dhe si e trajtoni atë?
– Praktikisht. E bëj të më vendosë në shpinë dhe të më çojë në shtëpi.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës