Shaka e ditës: Dashuri

Shaka e ditës / Foto: Arkivi i Shtypit të Lirë

Trpe dhe Trpana janë shtrirë në shtrat dhe Trpana i thërret:
- Zemër, duhet ta dish që të dua shumë.
- E di zemrën...
– Thjesht duhet të dish se nëse marr vesh se po më tradhton, do të të vras.
- Mos u shqeteso zemer, nuk do ta kuptosh.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 100 DENARË

Video e ditës