Shakaja e ditës: Histori

Shaka e ditës / Foto: Arkivi i Shtypit të Lirë

– Babi, më trego një histori të natës së mirë!
- Dëgjo, bir. Në një mbretëri demokratike jetonte një deputet. Ai ishte i varfër por i ndershëm. Dhe ai deputet donte të bënte diçka të mirë për popullin…
- Babi, ti e di që nuk do të fle dot për një kohë të gjatë nëse më bën të qesh!

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës