Shaka e ditës: Kafka

Shaka e ditës / Foto: Arkivi i Shtypit të Lirë

Profesori u tregon kafka studentëve të tij:
- Ka dy kafka këtu. A e dini cili është mashkull dhe cili femër?
- Natyrisht, kjo është femër - tregon një studente.
- Nga e dinit?
- Epo, nofulla është më e veshur tek femra!

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës