Shakaja e ditës: Nata e dasmës

Shaka e ditës / Foto: Arkivi i Shtypit të Lirë

Nata e parë e dasmës. Terpe i telefonon nënës në 3 të mëngjesit:
– Cili është problemi bir?
- Mami, kjo Trpana shtrihet gjithë natën me këmbët e hapura, ku ta vendos?

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës