Shaka e ditës: Adrenalina

Shaka e ditës
Shaka e ditës / Foto: Arkivi i Shtypit të Lirë

Cvetko shkon te një psikolog dhe i thotë:
- Gjithçka në jetën time është e mrekullueshme, por më mungojnë ndjenjat e forta.
- Çfarë do të thuash?
- Nuk di si të marr adrenalinën? Unë provova gjithçka - hedhje me parashutë, kërcim banxhi, zhytje м Unë dua diçka të re.
- Merrni një zonjë.
- Unë kam tre, ata nuk ndihmojnë.
- Atëherë tregoji gruas tënde.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës