Velesanka ka gjetur drogë tek djali i saj i mitur, ndaj e ka denoncuar në polici

Fotografi Ilustrative / Arkivi i Free Press

Një grua dyzet e tetë vjeçare nga Velesi e ka dërguar djalin e saj të mitur në stacionin policor në Veles, pasi tek ai ka gjetur drogë.

Ajo i dorëzoi policisë një lëndë të bardhë me gunga dhe dy pako me marihuanë.

SVR Veles njofton se po ndërmerren masa për pastrimin e saj.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës