Kanë shijuar darkën së bashku: David Beckham ka postuar foton e parë me nënën e tij

Foto: Printscreen / Instagram

Një nga futbollistët më të famshëm në botë David Beckham kaloi javën me nënën e tij Sandra Beckham dhe për herë të parë ka postuar një foto të tyre së bashku në rrjetet sociale.

David dhe nëna e tij pozuan në tryezën e kuzhinës.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga David Beckham (@davidbeckham)


“Asgjë më mirë se darka me mamin. Mish, patate të skuqura, vezë të pjekura, sallatë me lakër dhe pure bizele. “Dua të falënderoj nënën time, e më pas me një donut reçel dhe një filxhan çaj”, ka shkruar ai.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga David Beckham (@davidbeckham)

“Më falni, por mbreti ishte në shtëpi për darkë”, i tha ai motrës së tij Joanës në komente.

“Po vij edhe unë”, bën shaka kuzhinieri Gordon Ramsey, një kuzhinier dhe mik i ngushtë i Davidit.

“Nuk ka punë më të mirë se darka me mamin”, ka shkruar një tjetër mikeshë.

Video e ditës