Nesër në “Bricolaj” vozitje do të ngadalësohet: 12 orë në bulevardin “Kiro Gligorov”

foto Mia

Ndërmarrja publike “Rrugë dhe rrugë” Shkup ka njoftuar se gjatë ditës së nesërme (26.03.2023 – e diel) në bulevardin “Kiro Gligorov”, në shtrirjen nga “Brikolaj” deri në bulevardin ASNOM, komunikacioni do të zhvillohet në përputhje me regjimi i futur.

Regjimi orar është futur për shkak të aktiviteteve për shënimin e sinjalizimit horizontal në bulevard në periudhën nga ora 7:19 deri në orën XNUMX:XNUMX”, njofton kompania.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës