Nesër pjesë të Qendrës dhe Çairit nuk do të kenë ujë për shkak të riparimit të një defekti

Përdoruesit e një pjese të ul. “Brigada Maqedono-Kosovare”, duke përfshirë objektet e qendrës tregtare “Point Retail Park” dhe “Viva Fresh Store”, nesër nga ora 9:250 nuk do të kenë ujë për shkak të defektit në rrugë f-XNUMX mm në këtë rrugë, afër hekurudhës. .

Nga ora 9:80, nesër do të ndërpritet furnizimi me ujë për shfrytëzuesit nga rrugët "Samoilova", "Banatska" dhe "Joakim Krcovski" për shkak të defektit të valvulës f-140 mm në rrugë. "Samoilova" nr. XNUMX.

Furnizimi me ujë do të normalizohet pas riparimit të defekteve.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës