Kanë mbetur vetëm 1000 bileta për derbin e hendbollit maqedonas Vardar – Eurofarm Pelister

foto: rkvardar.mk

Siç informojnë nga klubi hendbollist Vardar 1961, kanë mbetur vetëm 1000 bileta për derbin javor Vardar - Eurofarm Pelister në kuadër të kampionatit të Maqedonisë në hendboll.

Një ndeshje që mund të jetë vendimtare për lojtarët e Vlado Nedanovskit dhe Aleksandar Joviqit në garën për titullin kampion këtë sezon.

Kujtojmë se kjo ndeshje do të luhet më 26 mars në Qendrën Sportive “Jane Sandanski” – Shkup, me fillim nga ora 18.00:XNUMX.

Biletat shiten online nëpërmjet MKTickets.

Dy klubet kanë rënë dakord që ky spektakël të zhvillohet në një atmosferë korrekte dhe sportive, pa asnjë incident.

Le të jetë spektakël hendbolli: Të njëjtat urime në mesazhet nga Manastiri dhe Shkupi para derbit të së dielës

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës