Dy shtetas të Shkupit janë kapur në flagrancë duke ngarkuar mallin e vjedhur nga fabrika në një polo

Arrestimi
Arrestimi i policisë / Foto EPA

Sot në ora 14.10:31, në afërsi të fabrikës në rrugën “Vladimir Polezhanovski”, zyrtarët policorë nga RSSH Shkupi kanë ndaluar E.A.(43) dhe S.A.(XNUMX), të dy nga Shkupi. Ata janë kapur në flagrancë duke ngarkuar mallin e vjedhur në automjetin e udhëtarëve “Polo” me targa të Gostivarit, njofton MPB.

Pas dokumentimit të rastit, siç bëjnë të ditur MPB, do të dorëzohet parashtresa përkatëse.

Video e ditës