Aksident tragjik trafiku sonte në unazën e Shkupit afër Radisanit

Komisariati/foto: EPA/EFE. Georgi Licovski

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte në unazën e Shkupit në kryqëzimin për Radisanin Republikë.

Sipas portalit, nga aksidenti ka një viktimë dhe disa të lënduar.

Në aksident janë përfshirë dy vetura pasagjerësh, ndërsa sipas informacioneve një person ka ndërruar jetë në vend, ndërsa disa persona janë dërguar me lëndime në spital.

Video e ditës