Një adoleshent nga Manastiri kapet duke vjedhur në Kriva Pallankë

Policia / Foto: MPB

Policia ka ndaluar dje nëntëmbëdhjetë vjeçarin nga Manastiri, i cili është kapur gjatë një vjedhjeje në Kriva Pallankë.

Siç informojnë nga MPB-ja, ai është gjetur në rrugën “Koce Metalec” në Kriva Pallankë teksa tentonte të merrte sende nga prona private.

Ndaj tij Ministria e Brendshme do të bëjë kallëzim përkatës.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës