Tiktokerka ka postuar një video shokuese: Më ke vrarë djalin, nuk do të ndalem derisa të të gjej

Ophelia Nichols,
Ophelia Nichols / Foto: Printscreen / TickTock

Ophelia Nikols, e cila ndiqet nga pothuajse shtatë milionë përdorues në platformën TickTock, ka postuar një video tronditëse në profilin e saj në të cilën tregon se djali i saj është vrarë vetëm një ditë para ditëlindjes së tij të 19-të.

“Unë po e bëj këtë video për një arsye. Pothuajse shtatë milionë njerëz më ndjekin. "Dikush duhet të dijë diçka," filloi ajo. “Më kanë vrarë djalin, e kanë qëlluar”.

 

@ shoelover99Do të gjendeni! Do korrni atë që mbillni në këtë botë. Ju mund të mos jeni kapur tani, por po vjen. Shpresoj t'i shihni djemtë e mi të përballen me çdo ditë të jetës suaj♬ tingull origjinal - ophelia 🦋

“Ndjej aq shumë urrejtje në zemrën time sa nuk arrij ta kuptoj sepse nuk kam urryer kurrë askënd. Vrasësi është ende i lirë, jeton dhe merr frymë. Nuk do të ndalem derisa ta gjej dhe të dënohet”, tha ajo.

Më pas ai ka shfaqur një foto ku shfaqet me djalin e tij.

“Dua të shikosh djalin tim. Ky është djali im dhe ti e largove nga unë. Shikoni fytyrën e tij se nuk do ta shoh më. Ju lutem, nëse dikush di diçka, më ndihmoni”, përfundoi ajo e përlotur.

Video e ditës