Tetovetët masturbuan para një të mituri dhe tentuan të kryejnë tradhti bashkëshortore ndaj tij

SVR Tetovë / PS. Arkivi

Me datë 09.06.2023 në ora 20.30:41, zyrtarët policorë nga RSV Tetovë kanë liruar nga liria R.L.(XNUMX) nga fshati Tetovë.

Ai dyshohet se ka masturbuar në sy të një të mituri nga fshati Tetovë dhe ka tentuar të kryejë tradhti bashkëshortore ndaj tij. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës