Një grua me tatuazh është plagosur rëndë, është rrahur nga i dashuri i saj nga Shkupi

Foto: Profimedia

Një grua nga Tetova ka raportuar dje se në një banesë në Shkup, një burrë me të cilin ishte në lidhje romantike e ka sulmuar dhe rrahur, pas së cilës ajo ka ikur dhe ka raportuar rastin, njofton MPB.

“Me datë 30.06.2022, në ora 16.45:43, në SVR Tetovë nga Qendra për Çështje Sociale është denoncuar një grua 28.06.2022 vjeçare me tatuazh nga Tetova, e cila ka raportuar se me datë XNUMX është sulmuar fizikisht nga I.S. nga Shkupi, me të cilin ishte në lidhje dashurie, në shtëpinë e tij në Shkup. Sipas njoftimit, pasi ka shpëtuar ka kërkuar ndihmë mjekësore në Spitalin klinik të Tetovës, ku i janë konstatuar lëndime të rënda fizike”, thuhet në buletinin e policisë.

Po merren masa për zbardhjen e çështjes.

Video e ditës