Përleshje në Vranjë, janë përdorur edhe armë, katër persona kanë përfunduar në spital

Spitali/Foto: Free Press/Dragan Mitreski

Mëngjesin e sotëm katër personat e lënduar nga një përleshje në Vranjë janë pranuar në Shtëpinë Shëndetësore në Vranjë të Serbisë.

Lajmin e ka konfirmuar doktoresha Natasha Stojiljkoviq, shefe e spitalit.

“Lëndimet janë të rënda, por nuk është në rrezik për jetën”, thotë Stojiljkovic.

Ndryshe, në përleshje rreth orës 5 të mëngjesit të sotëm janë përdorur edhe armë zjarri.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës