Babai i një hendbollisti të mitur nga Shkupi ka raportuar se trajneri ka sulmuar djalin e tij në Hungari

Foto: Ivan Karanfilovski / Google Maps

Një banor i Shkupit ka raportuar dje në polici se djali i tij, i cili merret me hendboll, është sulmuar fizikisht nga trajneri i tij në Hungari, njofton policia.

“Me datë 05.06.2023 në ora 18.20:42 në Stacionin Policor Gjorçe Petrov, PR (02.06.2023) nga Shkupi ka raportuar se me datë 15.00 rreth orës XNUMX:XNUMX në Hungari nga trajneri i tij i hendbollit është sulmuar fizikisht djali i tij i mitur. V.K.”, shkruhet në buletinin e policisë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës