Trishtim në shtëpinë e Jelena Tomasevic, i ka vdekur babai i këngëtares

Jelena Tomasevic / Foto: Instagram/Jelena Tomasevic

Këngëtarja serbe Jelena Tomasevic Lajmin e hidhur e ka shpërndarë në profilin e tij në Instagram. Gjegjësisht, ajo ka bërë të ditur se i ati i ka vdekur pak ditë më parë.

Tomasevic ka publikuar një foto të tij nga rinia dhe një foto të përbashkët nga koncerti i saj, ndërsa në përshkrim ka shkruar një mesazh emocionues, me të cilin i ka thënë lamtumirën prindit të tij të shtrenjtë.

"Babai im i mirë dhe i pashëm!" Prej disa ditësh nuk mund ta besoj se ky është realiteti, që ai u largua. E di që je me engjëjt, sepse njerëz të tillë të mirë e meritojnë në këtë jetë tokësore me fisnikërinë dhe ndershmërinë tënde! Faleminderit që keni besuar gjithmonë në mua dhe ju falënderoj për dashurinë dhe mbështetjen tuaj gjatë gjithë jetës sime. Nuk mund të kisha marrë një dhuratë më të mirë! Dhe tani udhëtoni nëpër dritë, lëreni zërin tuaj të bukur të kumbojë në të gjithë universin! Të dua përgjithmonë engjëlli im mbrojtës”, ka shkruar këngëtarja.

Babai i Jelena Tomasevic / Foto: Instagram/Jelena Tomasevic

Për të kujtuar, Jelena Tomasevic ka edhe një vëlla – Darkon, i cili po ashtu merret me muzikë, por nuk ekspozohet në media.

Foto: Instagram/Jelena Tomasevic

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës