• metropolitane vanda

Zyrtare: Luis Suarez do të largohet nga Atletico Madrid

Atletico Madrid në xhiron e parafundit të 37-të të kampionatit më të fortë spanjoll barazoi në shtëpi me rezultat 1:1 ndaj Sevillas. Kjo ndeshje në stadiumin “Wanda Metropolitano” të Madridit ishte një mundësi që tifozët e Atletikos të përshëndesin për herë të fundit Luis Suarezin, i cili zyrtarisht do të ndahet nga “jorganët” në fund të sezonit dhe…

Zyrtare: Luis Suarez do të largohet nga Atletico Madrid Lexo më shumë »