• Hungaria

VIDEO: David Babunski asistoi për fitoren e Mezokoveshdit ndaj Akademisë Puskas

Në periudhën e kaluar David Babunski ka vazhduar kontratën me Mezokoveshdin, i cili sot triumfoi me 1:0 ndaj Puskas Academy në xhiron e 17-të të kampionatit më të fortë hungarez. Futbollisti maqedonas u shfaq nga minuta e 74-të si zëvendësues i Nagjit dhe doli një zgjidhje e shkëlqyer për trajnerin vendas Kutor. Vetëm gjashtë minuta pas hyrjes së tij në lojë, Babunski...

VIDEO: David Babunski asistoi për fitoren e Mezokoveshdit ndaj Akademisë Puskas Lexo më shumë »