• udineze

Spezia tregon interes për sulmuesin maqedonas Nestorovski?!

Sulmuesi maqedonas Ilija Nestorovski, i cili u rikthye në kombëtaren A këtë muaj, ka kontratë të vlefshme me Udinesen deri më 30 qershor 2023. Këtë sezon ai ka pak kohë në klubin italian, sulmuesi i katërt në skuadër pas Suksesit, Betos dhe Deulofeu-t. Mediat atje po spekulojnë edhe një herë për të ardhmen e lojtarit tonë ndërkombëtar i cili u rikuperua me sukses nga lëndimi dhe...

Spezia tregon interes për sulmuesin maqedonas Nestorovski?! Lexo më shumë »