• Shkollë

VIDEO | Tmerr në Brazil: Një adoleshent i armatosur me simbole naziste vrau disa persona në dy shkolla

Në një të shtëna në dy shkolla në Brazil në një sulm nga një adoleshent 16-vjeçar, i cili mbante simbole naziste, humbën jetën gjithsej katër persona, tre në vendin e sulmit dhe një mësues vdiq në spital. thanë zyrtarët. Autoritetet në qytetin e Aracruz, në shtetin e Espirito Santo, thanë se disa nga 10 të plagosurit, duke përfshirë tre mësues dhe një...

VIDEO | Tmerr në Brazil: Një adoleshent i armatosur me simbole naziste vrau disa persona në dy shkolla Lexo më shumë »